about

Strona powstała z prostej przyczyny. Szukałem silnika do łodzi i jak zapewne wielu z was miałem problem z wyborem:) Zwracałem uwagę na wiele czynników: waga w stosunku do mocy, zużycie paliwa itd itp… Niestety nie mogłem znaleźć żadnej strony, która w sposób przejrzysty dała by mi odpowiedź na nurtujące mnie pytania.
Mam nadzieję, że stworzenie tej strony ułatwi wiekszości z was wybór odpowiedniego napędu do waszej łodzi.
Zwracam się jednocześnie do wszystkich użytkowników silników o wsparcie przy tworzeniu tej strony. Wpisujcie swoje opinie o używanym przez Was sprzęcie – może pomożecie tą opinią innym, może inni pomogą swoją opinią Wam.


  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie robocze aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Wybór odpowiedniego wentylatora kuchennego lub do łazienki to poważna sprawa. Jeśli masz problem, jak wybrać najlepszy wentylator spełniający wszystkie Twoje kryteria, wejdź na stronę NajlepszyWentylator.pl